KONST / Litografier / Litografi 15385007
nr 1538 5007
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
"Body Shapes". Signerad, numrerad 74/100. Litografi. Färglitografi, bildmått: 25x17 cm, yttermått inklusive ram: 38x29 cm
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:24:26
30/4 22:05:50